Jak opisano w naszej Polityce Prywatności, zbieramy informacje osobiste z Twoich interakcji z nami i naszą stroną internetową, w tym poprzez pliki cookie i podobne technologie. Możemy również udostępniać te informacje osobiste stronon trzecim, w tym partnerom reklamowym. Robimy to w celu pokazywania Ci reklam na innych stronach internetowych, które są bardziej dopasowane do Twoich zainteresowań oraz z innych powodów opisanych w naszej polityce prywatności.

Udostępnianie informacji osobistych w celu ukierunkowanego reklamowania na podstawie Twojej interakcji na różnych stronach internetowych może być uznane za „sprzedaż”, „udostępnianie” lub „ukierunkowane reklamowanie” zgodnie z niektórymi ustawami o prywatności obowiązującymi w niektórych stanach USA. W zależności od miejsca zamieszkania, możesz mieć prawo do wyłączenia się z tych działań. Jeśli chcesz skorzystać z prawa do rezygnacji, postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej.

Jeśli odwiedzasz naszą stronę internetową z włączonym sygnałem preferencji rezygnacji Global Privacy Control, w zależności od Twojej lokalizacji, potraktujemy to jako żądanie wyłączenia się z działalności, która może być uznana za „sprzedaż” lub „udostępnianie” informacji osobistych lub inne użycia, które mogą być uznane za ukierunkowane reklamowanie dla urządzenia i przeglądarki, których użyłeś do odwiedzenia naszej strony internetowej.